Stelaż na narzędzia opakowane BRAVO Pack 17 - 1 szt.

Dodaj recenzję:
  • 369
  • Producent: MEDBIT.PL
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 80,49 zł 130,00 zł 99,00 zł

Stelaż na narzędzia opakowane BRAVO Pack 17 dla komór o pojemnościach od 17 do 18 litrów pojemności całkowitej.

Świetnym rozwiązaniem problemu załadunku cylindrycznych komór autoklawów jest zastosowanie specjalistycznych stelaży na narzędzia opakowane, BRAVO Pack. Stelaże zostały specjalnie przygotowane do współpracy z szybkimi autoklawami komorowymi, kanadyjskiej firmy SciCan. Może jednak współpracować również z praktycznie wszystkimi autoklawami dostępnymi na naszym rynku.

Konstrukcja stelaża umożliwia optymalne wykorzystanie pojemności komory autoklawu, a specjalny system przegródek pozwala na wertykalne ułożenie pakietów o szerokości do 10 cm. Taki układ powoduje, że pakiety nie stykają się ze sobą lub stykają się tylko na niewielkiej powierzchni, co ułatwia zarówno penetrację pary wodnej jak również usuwanie wilgoci podczas suszenia.

 

Dodatkową zaletą jest duża pojemność stelaża. Przegródki są na tyle szerokie, że możemy zmieścić w nich po dwa spionowane pakiety, co zdecydowanie zwiększa jednorazowy załadunek bez pogorszenia warunków procesu sterylizacji i suszenia.

Specjalny profil stelaży umożliwia ich wygodne spientrowanie zarówno przed włożeniem do komory jak również bezpośrednio w komorze autoklawu.  Dwa połączone stelaże zdecydowanie podnoszą wielkość jednorazowego załadunku.

Oferujemy stelaże w dwóch rozmiarach. BRAVO Pack 17 oraz BRAVO Pack 21. Oba stelaże idealnie pasują do wszystkich autoklawów z komorami o średnicy wewnętrznej między 24 a 25 cm oraz długości całkowitej od 34 do 45 cm. 

BRAVO Pack 17 jest dedykowany dla komór o pojemności od 17 do 18 litrów. Na jednym stelażu możemy umieścić nawet do 10 pakietów. Dwa stelaże umożliwiają skuteczną sterylizację i suszenie nawet do 20 pakietów. 

Cena dotyczy 1 szt.